کتاب دعا نویسی توسط انتشارات کاتولیک کتاب یک کتابچه جدید ۳۲ صفحه ای است که نوینی از دعاها و مراقبه ها در مورد همه اسرار تسبیح، از جمله اسرار نورانی را ارائه می دهد. توسط نویسنده محبوب شرکت انتشارات کتاب کاتولیک، کشیش لارنس جی. تسبیح دعا پیوند همیشگی و زوال ناپذیر ما با خداست – بصیرت ما که می تواند ما را در هر کجا که هستیم به سوی او ببرد تا عبادت کنیم،کتاب دعا نویسی درخواست کنیم، شکر کنیم و ابراز اندوه کنیم.
این کتاب کوچک دعاهای اصلاح شده برای کمک به شما آماده شده است که افکار خود را به سوی خدا معطوف کنید و به شما اطلاع دهد که در افکار و دعاهای بسیاری هستید.
شامل دعاهای یومیه مانند: پدر ما; درود مریم؛ اعمال ایمان، امید و عشق؛ نماز قبل و بعد از غذا؛ آنجلوس و همچنین ارادت به قلب مقدس عیسی و مریم مقدس. دعای ایثار; دعا برای شخص بیمار؛ دعا در مصیبت; دعا در هنگام رنج; دعا به سنت جوزف برای مردن. دعا به روح القدس؛ مزمور سالهای بالغ؛ نماز عصر؛ دعا برای صلح؛ نماز قبل و بعد از عشاء . انیما کریستی; به روز شده مراسم عیادت با بیماران توسط یک وزیر فوق العاده.ما دوستان جدیدی در بهشت ​​داریم. جان و ژان پل مردان دعای عمیق بودند،کتاب دعا نویسی با پیامی در مورد دعا و زندگی روحانی که می توان آموخت و به اشتراک گذاشت. این کتاب دعای جدید به مؤمنان کمک می کند و آنها را تشویق می کند که از این دو قدیس جدید شفاعت کنند و بدین ترتیب در دعا، قداست و فضیلت خود رشد کنند.نسخه جیبی دعای سی روز و دعای جهانی.کتاب کوچک مفید دعاهای ضروری. دعاهای روزانه، دعا برای اعتراف و عشا، دعا برای هر روز هفته.اکثر ما نماز می خوانیم – در بعضی مواقع و به نحوی. اما شاید شما به دنبال درک عمیق تر و تمرین دعا هستید. شاید بخواهید روش های دعای کاتولیک را بهتر درک کنید. در این سری کتابچه جدید، اطلاعات و الهاماتی برای شروع زندگی دعای خود به عنوان یک کاتولیک پیدا خواهید کرد. شما در مورد راه های زیادی که دعا رابطه شما با خدا را عمیق تر می کند، آشنا خواهید شد. خواهید دید که چگونه دعای کاتولیک، که ریشه در زندگی و تعالیم عیسی دارد، می تواند یک ماجراجویی زندگی را تغییر دهد، همانطور که در گام های پروردگارمان قدم می گذارید.
دعا برای هر ماه از سال و فضا برای ثبت تاریخ ها یا سالگردهای خاص. ۲۸ صفحه.کتابچه‌های نوونا مصور رنگی با آثار هنری زیبای ایتالیایی در سراسر.جزوه نوونای عیسی کودک با نه روز دعا.این کتاب دعای رحمت الهی توسط Fr. والش برای عبادات ساعت مقدس ایجاد شد. این بر عشق مهربان عیسی از طریق اسرار غم انگیزکتابچه‌های نوونا مصور رنگی با آثار هنری زیبای ایتالیایی در سراسر.کتاب تسبیح دعا کنید توسط انتشارات کتاب کاتولیک محبوب ترین و جامع ترین جزوه تسبیح جیبی است. با پوشش آبی منعطف و مصور و تصاویر تمام رنگی باشکوه از هر رمز و راز، این تسبیح دعای کشیش JM Lelen برای دعای تسبیح نوونا، تسبیح خانوادگی و پنج شنبه اول ایده آل است. دعای تسبیح نیز برای تلاوت خصوصی در زمان نماز شخصی آرام و شخصی کاملاً مناسب است.پاپ فرانسیس در طول تحصیل خود در آلمان با یک عبادت محلی مواجه شد که بر تصویری از بانوی ما در کلیسای سنت پیتر در آگسبورگ متمرکز بود. بسیاری با مشکلات خانوادگی و ازدواج به ظاهر غیر قابل حل برای دعا آمده بودند و به آنها کمک شده بود. او در بازگشت به آرژانتین به گسترش این فداکاری و نوآوری آن پرداخت. این کتابچه تاریخچه مختصری از عبادت و دعاهای اصلی بانوی گره گشا را ارائه می
تسبیح تمرکز دارد. همچنین در مورد نمازخانه و تصویر رحمت الهی آموزش می دهد.این نوونای معروف روز به روز کاتولیک ها را در به دست آوردن افزایش هفت هدایای ارزشمند روح القدس راهنمایی می کند.کتاب دعا نویسی این هدایا به هفت روش مختلف روح مسیحی را به الهامات روزانه روح القدس پاسخ می دهد و او را به احترام عمیق نسبت به چیزهای خدا (ترس)، شادی در خدمت خدا (تقوا) و درک نیستی سوق می دهد. از این زمین (دانش)، به شجاعت ماوراء الطبیعه (استقامت)، به جهت مطمئن در تصمیم گیری های معنوی (مشاوره)، به نفوذ در حقایق ایمان کاتولیک (درک)، و به ذوق از چیزهای بهشتی (حکمت).کتابچه ای محبوب در مورد ارادت به روزا میستیکا. این تاریخچه ظهور بانوی ما در Montichiari Fontanelle در ایتالیا و همچنین دعا، لیتانی و نوونا به روزا میستیکا را توضیح می دهد.این کتابچه حاوی پیام ها، دعاها، تقدیس و وعده هایی است که بانوی ما به یک راهبه مجارستانی داده است. این “پیشنهاد زندگی” نامیده می شود زیرا درخواستی است از سوی مریم از فرزندانش برای وقف زندگی خود به او و تلاش برای نجات ارواح. همچنین حاوی پیام های واقعی بانوی ما است.
نزدیک شدن به روح القدس را برای دریافت هدایای فراوانی که او می‌خواهد برای ارواح اسراف کند، آسان می‌کند.این مجموعه چرمی از عبادت‌های نویسنده مشهور و پرفروش مسیحی، ویلیام جی استوری، ۱۵ عید برجسته (۱۰ عید برای عیسی و پنج جشن برای مریم) را جشن می‌گیرد، از رویه‌های کلیسای کاتولیک رومی و کلیسای ارتدکس شرقی الگوبرداری شده است.روز به روز با سنت جوزف از انتشارات کتاب کاتولیک افزودنی حیاتی به مجموعه زندگی معنوی است. این کتاب الهام‌بخش که برای خواندن و حمل و نقل آسان اندازه‌گیری شده است، خواننده را از طریق مراقبه‌های دقیقه‌ای روزانه که شامل قسمتی از کتاب مقدس، تأملی کوتاه، و دعای پایانی برای سنت جوزف است، به سنت جوزف نزدیک‌تر می‌کند. روز به روز با سنت جوزف توسط Msgr آغاز شد. جوزف شامپلین و تکمیل شده توسط Msgr.کتاب دعا نویسی کنت لاش برای جشن صدمین سالگرد انتشارات کتاب کاتولیک، Corp. در سال ۲۰۱۱. این کتاب با گنجاندن ارادت به او در هر روز سال، رابطه خواننده را با سنت جوزف غنی می کند. این جلد زیبا با چرم مصنوعی قهوه ای پوشانده شده و دارای روبانی برای جایابی آسان می باشد.
کتابچه نوونا جیبی مصور رنگی St Anne با آثار هنری زیبای ایتالیایی در سراسر.شاگردانش با الهام از دعای عیسی، از او پرسیدند: «خداوندا، دعا کردن را به ما بیاموز» (لوقا ۱۱.۱). این کتاب پاسخ های بسیاری را به این درخواست می دهد. در اینجا روش‌های تازه‌ای برای دعا وجود دارد، مانند استفاده از طبیعت و رویاها به عنوان الهام‌بخش و برقراری ارتباط با احساسات. موضوعات کلیدی مانند حواس پرتی، خشکی و شک، و همچنین شادی و یافتن خدا در همه چیز، پوشش داده شده است. سنت کلیسا، از پدر ما تا عشای ربانی، مقدسین و زیارت ها، به عنوان منبعی برای فرد ارائه می شود.
“خدا شما را در جایی که هستید ملاقات می کند. و این واقعیت که شما این کتاب را در دست دارید به این معنی است که شما در حال حاضر برای آن رویارویی باز هستید.
از مقدمه

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.